DE GOUDEN WEKEN

DE GOUDEN WEKEN

Na de zomervakantie wordt een nieuwe groep gevormd met nieuwe gezichten en dito regels. Voor een schooljaar in een fijne sfeer met respect voor elkaar willen we werken aan een stevige fundering

Die wordt gelegd tijdens de zogenaamde ‘Gouden Weken’, de eerste  (6) weken van het schooljaar. Natuurlijk blijven we het hele schooljaar aan de groepsvorming werken. Maar eerst leggen we de basis. De klasregels en omgangsregels leggen we samen vast. We verkennen ook de schoolregels en leren begrijpen waarom deze bestaan.

Dat doen we met groepsvormende activiteiten en energizers. We leren elkaar kennen, leren op elkaar steunen en elkaar te vertrouwen. We ontdekken wat we gemeenschappelijk hebben en waarin we verschillen. We kiezen ervoor om deze verschillen te zien als een meerwaarde in onze groep en gaan er op een fijne manier mee om.